Известување за неработен ден 19.01.2022 годинаПочитувани клиенти,Ве известуваме дека по повод претстојниот празник Богојавление (Водици), експозитурите на НЛБ Банка нема да работат на 19-ти Јануари, 2022 година – среда.

 

На припадниците од Православна вeроисповед им го честитаме празникот.

 

 

За сите дополнителни информации Ви стоиме на располагање во секое време на телефонскиот број 02/15-600 и на мејл info@nlb.mk.       

       


Со почит,

НЛБ Банка